Bulundum Nedir?

Havalimanları, havayolları, toplu taşıma, oteller, müzeler, alışveriş merkezleri, performans merkezleri, spor salonları, sinemalar, restoranlar, parklar ve liste devam ediyor. Bu işletmelerde az ve değerli kaynaklar kayıp eşya sahiplerini belirlemek ve bu eşyaları sahiplerine ulaştırmak için kullanılır.

İşletmenizde bir yandan müşteri memnuniyetini artırırken diğer yandan kayıp eşya yönetimi için harcadığınız kaynak ve zaman kullanımını azaltmak mümkün mü?

Evet! Bulundum’un teknoloji tabanlı akıllı çözümüyle, müşterileriniz kayıp eşyalarına kavuşmaktan mutluluk duyarken siz de bunu daha az çaba ve kaynakla başarmaktan memnuniyet duyarsınız.

Bulundum, işletmelerdeki kayıp eşya birimlerini destekler ve sunduğu bulut tabanlı dijital çözüm ile kayıp eşya süreçlerini dönüştürmeye yardımcı olur.

Sonuçlar harika: Bulunan eşyalar sahiplerine çok daha kolay ve güvenli bir şekilde iade ediliyor, depolanan eşya sayısı azalıyor, kayıp eşya birimi personeli eşya takibi ve işlemlerini daha verimli şekilde gerçekleştiriyor ve en önemlisi müşteri memnuniyeti ve sadakati artıyor. Bulundum işletmelere kendilerini rakiplerinden farklılaştırmak için kolay ve yaratıcı bir yol sunuyor.

Sadece bir kaç dakika içinde işletmenizin kayıp eşya süreçlerini dönüştürmeye ve daha fazla müşteriyi mutlu etmeye başlayabilirsiniz. Yazılımımız kurulum veya ılave donanım gerektirmez.

Daha fazla bilgi almak veya büyüyen prestijli çözüm ortakları ağımıza katılmak için bize doğrudan [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz ya da kayıt ve yetkilendirme sürecini hızlandırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.