Bulundum Hakkında

Bulundum eşyasını kaybeden kişiler ve bu eşyaları bulup sahiplerine ulaştırmak isteyenler içindir. Kaybettiğiniz eşyayı Bulundum’a kaydederseniz, eşyanızı bulunan ve sistemimize kaydedilmiş eşyalar ile eşleştirmeye çalışıyoruz.

Her yıl milyonlarca eşya kayboluyor ve bunların çok büyük bir kısmı bulunmuş olsa bile sahiplerine geri dönmüyor. Bulundum kayıp eşyanın dijital ortamda aranıp bulunabileceği ve güvenle sahiplerine ulaştırılacaği kolay bir yol sunuyor.

Eğer bir eşyanızı kaybettiyseniz, o Bulundum’da kayıtlı olabilir. Eğer bir eşya bulduysanız, onu Bulundum’a kaydederek eşya sahibine yardımcı olabilirsiniz.

Neden Bulundum

Hepimiz eşyalarımızı kaybederiz ya da unuturuz ve tam ihtiyacımız olan anda bir eşyamızı bulamamanın yarattığı stresi de biliriz. Kaybettiğimiz bir eşyayı bulmak ve onu geri almak çoğu zaman pek çok telefon konuşması ya da başvuru gerektirir. Eşyamız bulunsa bile onu geri almak için uygun bir yol bulmak zordur. Eşyamızın bulunduğu yere yakın değilsek, onu geri almak daha da zordur. Tüm süreç genelde verimsiz, karmaşık, ve yıpratıcıdır. Bulundum eşyalarınızı aramanız, bulmanız ve güvenle geri almanız için hızlı ve kolay bir yol sunar.

Bir eşya bulan ve onu sahibine iade etmek isteyen iyi kalpli bireyler ne yapabilir? Bulundum ile artık bu eşyaları elektronik ortamda paylaşmak ve sahibine kolaylıkla ulaştırmak mümkün. Sadece birkaç saniyede, eşyayı kaydedebilir ve eşyanın arama sonuçlarında görünmesini sağlayabilirsiniz. Bulundum’u kullanarak eşyanın hak sahibini onaylamanız ve güvenli bir şekilde geri gönderebilmeniz de çok kolay.